رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 17 آذر 1395 - 23:57
  • کد خبر : ۲۵۶۵۴
  • مشاهده :  553 بازدید
  • چاپ خبر : ادارات و دستگاههای اجرایی برای بزرگداشت هفته وحدت در رامشیر همکاری کنند
امام جمعه رامشیر مطرح کرد:

ادارات و دستگاههای اجرایی برای بزرگداشت هفته وحدت در رامشیر همکاری کنند

امام جمعه رامشیر در ابتدای جلسه با اشاره به نزدیکی به هفته وحدت ، هدف از برگزاری این جلسه را ارائه برنامه های پیشنهادی ادارات در خصوص هفته وحدت عنوان کرد و برهمکاری وتعامل ادارات و دستگاهها ی اجرایی شهرستان در اجرای موفق برنامه های هفته وحدت تاکید کرد.

به گزارش رامشیرخبر: جلسه شورای فرهنگ عمومی رامشیر به ریاست حجت الاسلام معرف امام جمعه شهرستان و با حضور سعید فیوضی فرماندار رامشیر و دیگر اعضای مرتبط در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای معرف امام جمعه رامشیر در ابتدای جلسه با اشاره به نزدیکی به هفته وحدت ، هدف از برگزاری این جلسه را ارائه برنامه های پیشنهادی ادارات در خصوص هفته وحدت عنوان کرد و برهمکاری وتعامل ادارات و دستگاهها ی اجرایی شهرستان  در اجرای  موفق برنامه های هفته وحدت تاکید کرد.

فرماندار رامشیر نیز در ادامه جلسه از برگزاری همایش با موضوع هفته وحدت در شهرستان خبر داد و اظهار داشت : این همایش با حضورسادات ،شیوخ و سران عشایر در شهرستان برگزار خواهد شد.

سعید فیوضی افزود : فضاسازی محیطی ،جشن های ویژه هفته وحدت و برگزاری نماز وحدت از مهم ترین برنامه هایی می باشد که در شهرستان در طول هفته وحدت برگزار خواهد شد.

در ادامه سایر اعضاء به بیان نقطه نظرات خود پرداختند و در پایان بر همکاری ادارات با ستاد اقامه نماز شهرستان و همچنین پیگیری مصوبات شورای فرهنگ عمومی در راستای کاهش آمار طلاق در شهرستان تاکید شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه